ЦИК публикува имената на депутатите в 46-ото Народно събрание

Първи изборен район – Благоевградски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Георги Георгиев Михайлов

43.16

ГЕРБ-СДС

1

101

Росен Димитров Желязков

31.76

2

122

Стефан Апостолов Апостолов

19.57

3

103

Георги Запрев Динев

11.62

Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Халил Реджепов Летифов

79.21

2

102

Йордан Кирилов Цонев

ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

1

101

Мая Божидарова Манолова-Найденова

43.65

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

102

Георги Захаринин Попов

2

103

Христо Валериев Гушков

3

104

Анита Петрова Коцелова

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

101

Иван Йорданов Димитров

58.19

Втори изборен район – Бургаски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Петър Георгиев Кънев

60.29

2

103

Тодор Байчев Байчев

08.99

ГЕРБ-СДС

1

101

Любен Любенов Дилов

63.74

2

102

Жечо Дончев Станков

10.12

3

103

Деница Пламенова Николова

4

104

Галя Стоянова Желязкова

Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Севим Исмаил Али

91.48

2

102

Ешереф Кязим Ешереф

ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

1

101

Живко Иванов Табаков

66.70

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Ивайло Ванев Вълчев

85.18

2

102

Християна Анастасова Тодорова

3

103

Златомира Димитрова Карагеоргиева-Мострова

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

101

Ивайло Николаев Мирчев

62.39

2

102

Димитър Георгиев Найденов

15.46

Трети изборен район – Варненски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Корнелия Петрова Нинова

64.85

2

102

Борислав Гуцанов Гуцанов

08.67

ГЕРБ-СДС

1

101

Костадин Георгиев Ангелов

64.45

2

102

Юлиян Белчев Станев

3

103

Красен Кирилов Кралев

4

104

Павел Алексеев Христов

5

105

Лидия Велик Маринова

Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Ерджан Себайтин Ебатин

76.52

ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

1

101

Татяна Дончева Тотева

76.61

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Филип Маринов Станев

82.65

2

102

Ивайло Христов Христов

3

103

Ивайло Красимиров Кожухаров

4

104

Александър Благовестов Тодоров

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

101

Стоян Александров Михалев

54.51

2

103

Стела Димитрова Николова

25.51

Четвърти изборен район – Великотърновски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Явор Руменов Божанков

70.12

2

106

Румен Стефанов Павлов

08.90

ГЕРБ-СДС

1

101

Костадин Георгиев Ангелов

59.78

2

103

Димитър Стойков Николов

09.36

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Андрей Иванов Чорбанов

79.57

2

102

Момчил Кунчев Иванов

3

103

Христо Михайлов Дочев

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

101

Калоян Милков Янков

62.30

Пети изборен район – Видински

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Филип Стефанов Попов

79.54

ГЕРБ-СДС

1

101

Росица Любенова Кирова

79.22

Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Станислав Димитров Анастасов

69.19

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Иво Георгиев Атанасов

83.71

Шести изборен район – Врачански

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Александър Тихомиров Симов

72.52

ГЕРБ-СДС

1

101

Петя Цветанова Аврамова

51.35

2

102

Красен Георгиев Кръстев

22.77

Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Цветан Иванов Енчев

49.73

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Георги Станчев Георгиев

77.72

2

102

Иван Василев Хиновски

Седми изборен район – Габровски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Крум Георгиев Дончев

75.64

ГЕРБ-СДС

1

101

Томислав Пейков Дончев

88.75

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Деляна Валериева Пешева

86.21

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

101

Ивелин Стоянов Стоянов

82.83

Осми изборен район – Добрички

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Димитър Иванов Данчев

62.63

ГЕРБ-СДС

1

101

Деница Евгениева Сачева

78.27

Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Хасан Ахмед Адемов

85.76

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Дилян Господинов Господинов

79.78

2

102

Ивайло Христов Христов

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

101

Албена Симеонова Върбанова

60.94

Девети изборен район – Кърджалийски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Мустафа Сали Карадайъ

97.98

2

102

Мукаддес Юсуф Налбант

3

103

Байрам Юзкан Байрам

4

104

Адлен Шукри Шевкед

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Васил Йорданов Георгиев

80.95

Десети изборен район – Кюстендилски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Бойко Любомиров Клечков

65.61

ГЕРБ-СДС

1

101

Христо Богомилов Терзийски

55.02

ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

1

101

ГАЛИНА ИВАНОВА ТАВАЛИЧКА-ГЕОРГИЕВА

71.47

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Виктория Димитрова Василева

80.98

Единадесети изборен район – Ловешки

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Ирена Тодорова Анастасова

59.97

ГЕРБ-СДС

1

101

Николай Нанков Нанков

65.71

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Любомир Антонов Каримански

82.36

2

102

Катерина Георгиева Ряхова

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

101

Свилен Цонев Андреев

82.09

Дванадесети изборен район – Монтана

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Атанас Петров Костадинов

65.86

ГЕРБ-СДС

1

101

Ирена Методиева Димова

64.70

Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Димитър Иванов Аврамов

61.92

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Пламен Николаев Абровски

82.73

2

102

Силви Кирилов Петров

Тринадесети изборен район – Пазарджишки

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Драгомир Велков Стойнев

56.26

2

102

Петя Николаева Цанкова

12.68

ГЕРБ-СДС

1

101

Екатерина Спасова Гечева-Захариева

51.03

2

104

Стефан Неделчев Мирев

19.81

3

103

Димитър Иванов Гечев

12.26

Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Йордан Кирилов Цонев

85.49

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Станислав Светозаров Балабанов

80.88

2

102

Любомир Антонов Каримански

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

101

Антоанета Димитрова Цонева

72.41

Четиринадесети изборен район – Пернишки

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Стоян Михайлов Мирчев

65.93

ГЕРБ-СДС

1

101

Кирил Миланов Ананиев

59.27

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Станислав Светозаров Балабанов

82.25

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

101

Зорница Велинова Стратиева

75.83

Петнадесети изборен район – Плевенски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Румен Василев Гечев

59.63

2

108

Стефан Иванов Бурджев

14.92

ГЕРБ-СДС

1

104

Валери Пламенов Лачовски

12.26

2

103

Александър Богданов Николов

09.28

ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

1

101

Юлиян Милчев Ненчев

62.51

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Радостин Петев Василев

83.67

2

102

Александър Атанасов Александров

3

103

Александър Велиславов Тодоров

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

101

Найден Маринов Зеленогорски

54.89

Шестнадесети изборен район – Пловдив

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Иво Ангелов Христов

81.96

ГЕРБ-СДС

1

102

Иван Борисов Тотев

2

103

Радомир Петров Чолаков

3

104

Пенчо Малинов Малинов

Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Танер Мехмед Али

92.32

ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

1

101

Николай Димитров Хаджигенов

75.47

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Тошко Йорданов Хаджитодоров

87.32

2

102

Димитър Стоянов Гърдев

3

103

Антоанета Андонова Стефанова

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

101

Христо Любомиров Иванов

68.24

2

103

Ивайло Пеев Старибратов

09.49

Седемнадесети изборен район – Пловдивски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Манол Трифонов Генов

52.87

2

104

Веска Маринова Ненчева

15.82

ГЕРБ-СДС

1

101

Дани Стефанова Каназирева

64.17

2

105

Димитър Йорданов Янев

10.01

3

102

Младен Николов Шишков

08.73

Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Рамадан Байрам Аталай

92.42

ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

1

101

Румен Маринов Йончев

56.49

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Тошко Йорданов Хаджитодоров

84.65

2

102

Танер Кадир Тюркоглу

3

103

Лъчезар Иванов Бакърджиев

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

101

Велизар Матеев Шаламанов

72.54

Осемнадесети изборен район – Разградски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

ГЕРБ-СДС

1

101

Десислава Вълчева Атанасова

55.94

Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Ахмед Реджебов Ахмедов

94.22

2

102

Ихсан Халил Хаккъ

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Ива Митева Йорданова-Рупчева

89.34

Деветнадесети изборен район – Русенски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Крум Костадинов Зарков

77.59

ГЕРБ-СДС

1

101

Красен Кирилов Кралев

66.11

2

102

Десислава Вълчева Атанасова

10.01

Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Бюрхан Илиязов Абазов

88.53

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Светлин Костов Стоянов

84.53

2

102

Васил Йорданов Георгиев

3

103

Билян Боримиров Кършовски

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

101

Стефан Любомиров Тафров

78.42

Двадесети изборен район – Силистренски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

ГЕРБ-СДС

1

101

Тодор Стаматов Тодоров

84.01

Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Джевдет Ибрям Чакъров

95.91

2

102

Гюнер Нихат Ахмед

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Ивайло Ванев Вълчев

83.35

Двадесет и първи изборен район – Сливенски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Атанас Зафиров Зафиров

56.43

ГЕРБ-СДС

1

101

Десислава Жекова Танева

68.67

2

112

Чавдар Борисов Божурски

10.40

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Владимир Стоянов Русев

85.52

2

102

Иван Руменов Клисурски

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

101

Димитър Петров Сяров

61.08

Двадесет и втори изборен район – Смолянски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Петя Димчева Михалевска

77.58

ГЕРБ-СДС

1

101

Даниела Анастасова Дариткова-Проданова

60.70

Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Хайри Реджебов Садъков

86.61

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Мика Михайлова Зайкова

80.65

Двадесет и трети изборен район – София

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Христо Танчев Проданов

83.10

2

102

Благовест Кирилов Кирилов

ГЕРБ-СДС

1

101

Румен Димитров Христов

83.10

2

102

Александър Руменов Ненков

3

103

Димитър Борисов Главчев

4

104

Александър Койчев Иванов

ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

1

101

Мая Божидарова Манолова-Найденова

86.06

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Николай Стефанов Радулов

83.54

2

102

Александър Стайков Марков

3

103

Пламен Иванов Данаилов

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

101

Атанас Петров Атанасов

53.46

2

110

Елисавета Димитрова Белобрадова

12.04

3

102

Антоанета Димитрова Цонева

4

103

Петър Ясенов Маринов

5

104

Надежда Георгиева Йорданова

6

105

Георги Йорданов Ганев

Двадесет и четвърти изборен район – София

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Георги Страхилов Свиленски

74.73

ГЕРБ-СДС

1

101

Даниел Павлов Митов

82.14

2

102

Тома Любомиров Биков

3

103

Евгения Бисерова Алексиева

ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

1

101

Арман Агоп Бабикян

86.06

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Ива Митева Йорданова-Рупчева

84.57

2

102

Андрей Иванов Чорбанов

3

103

Иван Стойнов Кючуков

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

101

Владислав Панчев Панев

57.58

2

104

Мартин Димитров Димитров

10.75

3

105

Таня Койчева Андреева

08.87

4

102

Цецка Георгиева Бачкова

Двадесет и пети изборен район – София

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Корнелия Петрова Нинова

81.89

2

102

Минчо Христов Куминев

ГЕРБ-СДС

1

102

Христо Георгиев Гаджев

2

103

Анна Василева Александрова

3

104

Лъчезар Богомилов Иванов

4

105

Петър Николаев Николов

ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

1

101

Николай Димитров Хаджигенов

79.70

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Филип Маринов Станев

87.29

2

102

Александър Викторов Рашев

3

103

Андрей Николаев Михайлов

4

104

Росен Кирилов Димов

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

101

Христо Любомиров Иванов

65.02

2

103

Александър Димитров Симидчиев

08.57

3

102

Борислав Димитров Сандов

Двадесет и шести изборен район – Софийски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Иван Ивайлов Ченчев

62.92

ГЕРБ-СДС

1

101

Младен Найденов Маринов

64.83

2

105

Валентин Мирчов Милушев

09.49

3

102

Николина Панайотова Ангелкова

ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

1

101

Данаил Валериев Георгиев

65.87

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Виктория Димитрова Василева

80.62

2

102

Георги Станчев Георгиев

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

101

Александър Димитров Симидчиев

75.83

Двадесет и седми изборен район – Старозагорски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Георги Стоянов Кадиев

69.08

2

102

Георги Янчев Гьоков

10.90

ГЕРБ-СДС

1

101

Красимир Георгиев Вълчев

69.76

2

102

Маноил Минчев Манев

3

103

Илиана Петкова Жекова

Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Халил Реджепов Летифов

75.36

ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

1

101

Светослав Бончев Колев

68.24

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Тихомир Гочев Тенев

83.69

2

102

Иван Стойнов Кючуков

3

103

Павела Василева Митова

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

101

Атанас Владиславов Славов

69.66

Двадесет и осми изборен район – Търговищки

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

ГЕРБ-СДС

1

101

Теменужка Петрова Петкова

68.09

Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Джейхан Хасанов Ибрямов

92.90

2

102

Имрен Исметова Мехмедова

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Радослав Николов Бойчев

84.97

Двадесет и девети изборен район – Хасковски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Владимир Маринов Маринов

70.96

ГЕРБ-СДС

1

101

Делян Александров Добрев

48.62

2

102

Георги Тенев Станков

16.33

Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Сезгин Юсеин Мехмед

89.53

ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

1

101

Меглена Хари Гунчева

72.08

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Силви Кирилов Петров

78.32

2

102

Мика Михайлова Зайкова

09.62

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

101

Катя Максимова Панева

64.66

Тридесети изборен район – Шуменски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Иван Валентинов Иванов

77.07

ГЕРБ-СДС

1

101

Красимир Георгиев Вълчев

59.58

Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Мустафа Сали Карадайъ

95.25

2

102

Хамид Бари Хамид

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Пламен Николаев Николов

81.91

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

101

Николай Емилов Христов

62.70

Тридесет и първи изборен район – Ямболски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Кристиан Иванов Вигенин

64.47

ГЕРБ-СДС

1

101

Димитър Ангелов Иванов

77.48

Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Петър Пандушев Чобанов

85.53

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Златомира Димитрова Карагеоргиева-Мострова

……………….

84.99

www.svobodnaevropa.bg, · Copyright (c) 2018. RFE/RL, Inc. Препубликувано със съгласието на Radio Free Europe/Radio Liberty, 1201 Connecticut Ave NW, Ste 400, Washington DC 20036.

loading...

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.

ЗАРАтустра © 2016 Frontier Theme
%d bloggers like this: